هفتمین فراخوان نظام پیشنهادات

21 آبان 1398
هفتمین فراخون نظام پیشنهادات دانشگاه با محوریت ارتقاء امور فرهنگی در محیطهای آموزشی، اداری، خوابگاهی و فضاهای اداری برگزار می گردد.

بسمه تعالی

نظام پیشنهادها یکی از بارزترین مصادیق نهادینه کردن مدیریت مشارکتی و توجه به آراء، نظرات، ایده ها و پیشنهاد کارکنان و تک تک افراد جامعه به عنوان ذینفعان در مسیر شناسایی مسایل و مشکلات و ارایه راه حلهای مناسب برای آن است. بی شک بین سطح توسعه یافتگی و بلوغ مدیریت در سازمانها و میزان مشارکت کارکنان در امور نوعی رابطه­ ی همبستگی مستقیم و مثبت وجود دارد. به عبارت دیگر استقرار مناسب نظام پیشنهادها و دخالت آراء و نظرات کارکنان در مسیر هدایت و حرکت سازمان، بیان بلوغ مدیریت در استفاده اساسی از منابع انسانی سازمان (کلیدی ترین منبع توسعه پایدار) به شمار می آید.

نظام پیشنهادها بعنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی است که به طور سیستماتیک به کارکنان امکان می­ دهد نوآوری را به سازمان خود ارائه دهند و نقشی پویا در زمینه کاری خود ایفا نمایند، و این فرصت را فراهم می­کند که تک تک افراد سازمان در این فرآیند سهیم بوده و نقش فعال، ویژه و ثمربخشی را داشته باشند.

در همین راستا و با توجه به اهمیت موضاعات فرهنگی در محیط های دانشگاهی، مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری هفتمین فراخوان نظام پیشنهادات را با محوریت ارتقاء امور فرهنگی در محیطهای آموزشی، اداری، خوابگاهی و فضاهای اداری از تاریخ 98/8/18 لغایت 98/8/30 برگزار می نماید و ازتمامی کارکنان دعوت می نماید جهت ارتقاء عملکرد دانشگاه در این فراخوان شرکت نمایند.


کلمات کلیدی:
نظام.پیشنهادات     فراخوان     ارتقاء.امور.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >