بانک اطلاعات مدیران سلامت

تاریخ نامه: 19 آبان 1398
شماره نامه: بانک اطلاعات مدیران سلامت
به اطلاع کلیه مدیران محترم سطوح مختلف دانشگاه می رساند با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات مدیران سلامت، حسب دستور مدیر محترم مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع، اطلاعات مربوط به خود را در سامانه مذکور تکمیل نمایند.  
تحول اداری  |   

بسمه تعالی

  همانطور که مستحضرید یکی از برنامه های مشترک مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت با دانشگاههای علوم پزشکی،  خدمات بهداشتی و درمانی کشور در سال 98 ورود اطلاعات در سامانه بانک اطلاعات مدیران سلامت می باشد. با توجه به اینکه انتخاب، انتصاب و ارتقاء مدیران منوط به وجود اطلاعات مدیران در این سامانه می باشد، خواهشمند است مدیران سطوح مختلف شاغل در دانشگاه ( دارای پست سازمانی و یا با ابلاغ انشایی منوط به اینکه عنوان ابلاغ در تشکیلات تفضیلی آن واحد وجود داشته باشد) نسبت به احراز هویت در سامانه به آدرس:  http://hmdb.behdasht.gov.ir  حداکثر تا تاریخ 98/8/22 اقدام نمایند.

 

خواهشمند است موضوعات زیر در زمان ورود اطلاعات مد نظر قرار گیرد:

1.      ورود اطلاعات بر اساس راهنمای پیوست انجام گیرد.

2.   با توجه به آنکه اطلاعات شخصی و شغلی مندرج در سامانه بصورت خودکار از بانک جامع منابع انسانی مستقر در اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع تغذیه می گردد، لذا به روز بودن اطلاعات در سامانه مذکور باید مد نظر قرار گیرد. در صورت ملاحظه مغایرت در اطلاعات متقاضی ، مراتب به اطلاع کارگزین رسانده شود تا اطلاعات در نرم افزار  پرسنلی دانشگاه اصلاح گردد. شایان ذکر است اطلاعات پس از ارسال به بانک جامع منابع انسانی ستاد در سامانه بانک اطلاعات مدیران قابل رویت خواهد بود.

3.   مدیران ( اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی ) می بایست اطلاعات مربوط به سوابق مدیریتی ، طرح ها ، پروژه های اجرایی عضویت در شورا ها و کمیته ها، دوره های شغلی و تخصصی ، اطلاعات پژوهش و سوابق تحقیقاتی ، تالیف کتاب و... را در سامانه مذکور بارگذاری و طی در خواست از طریق سامانه جهت تایید کارگزین ارسال نماید. سپس طی مراجعه حضوری و ارائه اصل مدارک نسبت به تایید آنها توسط کارگزین در سامانه اقدام نماید.

4.   اطلاعات مربوط به دوره های آموزشی در قالب معین متعاقبا" از طریق مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع به دانشگاه  ارسال و پس از دریافت اطلاعات در بانک اطلاعات مدیران بارگذاری خواهد شد. 

 

راهنمای پیوست

 

مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری

 

 کلمات کلیدی:
بانک.اطلاعات.مدیران.سلامت     مرکز.توسعه.مدیریت     مدیران    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۷
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >